קטלוג עבודות של אסתי גלזר - לרכישה דרך אמזון ספרים בלבד - לחץ על כפתור הרכישה (למטה) *המחיר הסופי ומחיר המשלוח יקבעו דרך אמזון בלבד.


  • מק"ט / ברקוד:: EG90000010
  • משלוח: 

קרא עוד


לרכישה לחץ כאן
*המחיר הסופי ומחיר המשלוח יקבעו דרך אמזון בלבד.


עבודותיי מתוכננת מראש ועוברת מספר שלבים. פיתחתי טכניקות שאיתן אני עובדת ועוברת תהליך של למידה ושיפור. האחת טכניקה של יצירת מספר שכבות צבע זו על זו בעזרת שפכטל הגורמות ליצירה להראות חומרית, עשירה ובעלת נפח. השנייה טכניקה של גירוד שכבות הצבע הטרי בעזרת שפכטל וכך נוצרות שכבות של צבעונית עזה.
מרבית מציוריי צבעוניים, אך לעיתים אני בוחרת לצייר ציורים מונוכרומטיים לגמרי או כאלה שיש בהם נגיעות מפתיעות של צבע בודד. אני שומרת על איזון וסימטריה בקומפוזיציה ע"י ארגון הצורות הגיאומטריות על הדף ובונה קשרים משלימים בן המרכיבים השונים בציור. ההרמוניה והאיזון מתקיימים גם בציורים בהם חלקי היצירה אינם זהים לחלוטין ונוצרים ניגודים של צבע וצורה.
הצופה מוזמן להמשיך בדמיונו את הקווים ומשטחי הצבע של הציור.
התשוקה שלי ליצור החלה לראשונה כשהייתי סטודנטית לחינוך הגיל הרך, בלימודי האמנות נחשפתי לעולם היצירה, האמנות והיצירתיות תמיד היו חלק חשוב בתוכנית הלימודים שלי, זאת בכדי להקנות לדור העתיד, אהבה ליצירה ואת היכולת להעביר את היצירתיות לכל תחומי החיים לכשיגדלו.