שרשרת עם תליון ננו תנ"ך מכסף 925 חתום ציפ ננו תנ"ך המקורי כולל תעודת מקוריות : תכשיט שמכיל את כל התנ"ך - החל מבראשית ועד דברי הימים אז מעכשיו זה אפשרי בעזרת טכנולוגיה חדשנית הצליחו ליצר צ'יפ מיוחד שעליו מודפס כל התנ"ך מבראשית ועד דברי הימים לצ'יפ זה קוראים ננו בייבל ננו בייבל מיוצר בישראל וניתן לקריאה דרך מיקרוסקופ דיגיטלי המכפיל את הנראה לעין פי 1000. צ'יפ הננו בייבל זה התנ"ך הקטן ביותר בעולם. מידות וחומר של תכשיטי ננו תנ"ך: מידות תליון - גובה 20 מ"מ* רוחב 15 מ"מ סוג חומר - כסף אמיתי 925 סוג שרשרת - שרשרת כסף אמיתי 925 . צ'יפ - ננו בייבל - Nano Bible מקורי (התנ"ך הקטן ביותר בעולם) . מידע נוסף על תכשיטי ננו תנ"ך: התכשיט מגיע עם אחריות לשנה ארוז באריזת מתנה מהודרת ואיכותית ובמעטפה מרופדת לשמירה על המוצר. משלוח בדואר רשום חינם אפשרות לשדרוג משלוח מהיר עד פתח הדלת על ידי שליח בין 3-10 ימי עסקים .


520 
  • מותג: MG
  • מק"ט / ברקוד:: 201026
  • משלוח: 

קרא עוד


שרשרת עם ננו תנ"ך
ציפ ננו תנ"ך המקורי כולל תעודת מקוריות :
תכשיט שמכיל את כל התנ"ך - החל מבראשית ועד דברי הימים אז מעכשיו זה אפשרי בעזרת טכנולוגיה חדשנית הצליחו ליצר צ'יפ מיוחד שעליו מודפס כל התנ"ך מבראשית ועד דברי הימים לצ'יפ זה קוראים ננו בייבל
ננו בייבל מיוצר בישראל וניתן לקריאה דרך מיקרוסקופ דיגיטלי המכפיל את הנראה לעין פי 1000. צ'יפ הננו בייבל זה התנ"ך הקטן ביותר בעולם.
מידות וחומר של תכשיטי ננו תנ"ך:

מידות תליון - גובה 20 מ"מ* רוחב 15 מ"מ
סוג חומר - כסף אמיתי 925
סוג שרשרת - שרשרת כסף אמיתי 925 .
צ'יפ - ננו בייבל - Nano Bible מקורי (התנ"ך הקטן ביותר בעולם) .


מידע נוסף על תכשיטי ננו תנ"ך:
התכשיט מגיע עם אחריות לשנה ארוז באריזת מתנה מהודרת ואיכותית ובמעטפה מרופדת לשמירה על המוצר.